Kancelaria adwokata Wojciecha Michalika zajmuje się praktyką adwokacką, obejmującą obsługę osób fizycznych oraz małych i średnich przedsiębiorstw. Kompleksowa pomoc prawna dotyczy spraw z zakresu prawa cywilnego, gospodarczego, administracyjnego oraz karnego.

Oferowane Klientom usługi dotyczą indywidualnego doradztwa, reprezentacji pozasądowej (m.in. podczas negocjacji, mediacji), reprezentacji procesowej oraz dotyczącej egzekwowania i wykonywania orzeczeń.

Reprezentacja procesowa obejmuje występowanie przed sądami powszechnymi, Sądem Najwyższym, sądami administracyjnymi, prokuraturami oraz innymi właściwymi urzędami.

Poza powyższym, moja specjalizacja obejmuje:

 

  • dochodzenie odszkodowań za szkody osobowe, szkody na mieniu, wypadki komunikacyjne (w tym za granicą) wypadki w gospodarstwach rolnych, błędy medyczne, wypadki przy pracy, chorobę zawodową,
  • reprezentację w postępowaniach cywilnych i karnych związanych z wypadkami komunikacyjnymi, przestępstwami przeciwko bezpieczeństwu w komunikacji (w tym dotyczącymi nietrzeźwości kierowcy),
  • wszelkie zagadnienia związane z prowadzeniem działalności gospodarczej zarówno przez osoby fizyczne jak też osoby prawne.
    Razem z zespołem Kancelarii zapewniamy obsługę zarówno na etapie przedsądowym jak i w postępowaniu przed sądami. Prowadzimy postępowania w całej Polsce jak również sprawy dotyczące uzyskania odszkodowania w krajach UE.
Image module

Doświadczenia związane ze specjalizacjami pochodzą z dotychczasowej ponad 14 letniej praktyki prawniczej, w tym pracy adwokata od 2010 r.
W ramach prowadzonej praktyki współpracuję z doświadczonymi prawnikami, notariuszami, doradcami podatkowymi, rzecznikami patentowymi, rzeczoznawcami, ekspertami w zakresie rekonstrukcji wypadków oraz tłumaczami przysięgłymi, a także innymi kancelariami adwokackimi i radcowskimi z obszaru całego kraju jak też Europy.

Jak możemy Ci pomóc ?

Jeśli nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytania, zapraszamy do kontaktu z kancelarią.

Kontakt z kancelarią